Marcin Żarek

"Zmiana systemu przekonań i odzyskanie wolności." Artykuł opisujący jak nasze przekonania rządzą naszym życiem i zachowaniem, oraz o tym, jak zmieniać przekonania w celu osiągania większego szczęścia i satysfakcji.

Marcin Żarek

"Przekraczanie strachu". Większość ludzi żyje w strachu. Strach jest tak wszechobecny, że go na ogół nawet nie zauważamy. Jak odzyskać naszą moc osobistą poprzez przekraczanie strachów i obaw.

Marcin Żarek

"Tescatlipoca". W czasie procesu wychowania odrzucamy część naszej osobowości. Zaczynamy tworzyć maski oraz obraz doskonałego siebie. Jest to artykuł o tolteckej technice, której celem jest odkrywanie samego siebie i uleczanie siebie poprzez obserwację ludzi i świata wokół nas.

Marcin Żarek

"Przywiązania. Życie chwilą". Współczesna cywilizacja uczy jak walczyć o swoje cele, jak zdobywać i przywiązywać się. Nie uczy jednak jak przyjmować zmiany . Nie uczy oddawania i przyjmowania. Artykuł ten jest na temat umiejętności życia chwilą i płynięcia z biegiem Transformacji.

Marcin Żarek

"Poddanie się". Większość ludzi uważa, że aby osiągnąć sukces trzeba się więcej starać, bardziej walczyć, poświęcać temu czas i energię. Ten artykuł mówi o tym, że najlepszą receptą na sukces, szczęście i realizację jest poddanie się. Poddanie się otwiera bramę do Nieba.

Marcin Żarek

"Bezwarunkowa miłość". Co to jest bezwarunkowa miłość każdy wie. Ale wielu z nas niestety zapomniało, że o tym wie. Czytając ten tekst możesz sobie o tym przypomnieć. Na czym polega związek między ludźmi bazujący na miłości, a nie strachu? Przeczytaj!

don Luis Molinar

"Nowe znaczenie męstwa dla mężczyzn żyjących z Serca". Artykuł znanego nauczyciela tolteckiego o tym, co oznacza bycie współczesnym mężczyzną żyjącym z serca. I o tym, że połączenie z sobą można osiągnąć tylko poprzez połączenie z własnymi uczuciami.

don Luis Molinar

"Historia wojownika, który chciał pójść do nieba". Symboliczne przedstawienie wpływu naszego umysłu na postrzeganie i rozumienie świata. Szczęście osiągnąć można tylko poprzez zmniejszenie wpływu umysłu. A umysł tego nie chce i może sprowokować ból.

don Luis Molinar

"Tescatlipoca. The Smokey Mirror". W artykule tym Luis pisze o procesie samo-obserwacji i samo-oczyszczenia, za pomocą techniki Lustra.

Gary van Warmerdam

"Myśli na temat wolnej woli". Jak pozbyć się nadmiaru opinii i komplikowania w myśleniu i życiu? To nam może pomóc w byciu po prostu szczęśliwym.

Gary van Warmerdam

"Sen". Artykuł o tym, jak oddajemy naszą moc innym ludziom i instytucjom. A moc powinna być z nami.

Gary van Warmerdam

"Proste szczęście". Jak się ma posiadanie wolnej woli do możliwości wybierania tego co się czuje? Czy wiesz o tym, że możesz decydować jak chcesz się czuć?

don Allan Hardman

"Przepowiednia na nowe tysiąclecie". Czy przepowiednie i proroctwa są nam potrzebne? Nie. Ludzie nie potrzebują żadnych przepowiedni. Artykuł o tym, jakie zmiany czekają ludzkość w najbliższych latach /i stuleciach/.

don Allan Hardman

"Kilka słów o przemocy". Artykuł o tym, w jaki sposób przemoc obecna w naszym umyśle wpływa na postrzeganie i tworzenie przemocy na zewnątrz. Artykuł napisany podczas wojny w Iraku w marcu 2003 roku.

Marcin Żarek

"Mężczyzna z Mocą w Sercu". Artykuł o tym, z czego powinien zdawać sobie sprawę mężczyzna, aby mieć pewność, że pewnie kroczy swoją ścieżką rozwoju duchowego. Jest też mowa o tym, jak poprzez wychowanie mężczyźni tracą połączenie ze Sobą, z Sercem i ze swoją Prawdą. Co zrobić, aby te połączenia odnowić? Jak żyć z Mocą w Sercu?

Marcin Żarek

"Kryształy otwierające czakrę serca". Kamienie, kryształy i minerały od zawsze pełniły ważną rolę w rozwoju człowieka. Kiedyś były używane tylko przez szamanów, kapłanów lub władców. Teraz dostęp do nich mają wszyscy. Jest to tekst o moich ulubionych kryształach. Są to w większości kamienie otwierające serce i pomagające w tworzeniu bezwarunkowej miłości w sobie i wokół siebie. Kamienie są pełne magii. Przeczytaj, a może wyruszysz na własną wyprawę w krainę Królestwa Minerałów.