Nazywam się Marcin Żarek. Mieszkam w Lublinie. Mam żonę, która również zajmuje się swoim rozwojem osobistym i też jest uczniem tolteckim, oraz trzynastoletniego syna. Razem z żoną prowadzę w Lublinie szkoły językowe.

Od wielu lat jestem na ścieżce rozwoju duchowego. Ukończyłem sporo warsztatów i kursów, m.in. Master Practitioner NLP, Huna Kalani, pełny cykl Soulworku, szkolenia Davida Neenana, Jasmuheen i Martyna Caruthersa , kursy Ashana i don Luisa Molinara.

Miałem szczęście być w wielu miejscach mocy na różnych kontynentach: w Teotihuacan /Meksyk/ , na Hawajach /Big Island, Kilauea/, w Anglii /Glastonbury, Stonehenge, Avebury/, w Egipcie /piramidy w Gizie, Karnak, Luksor, Dandera/, w Irlandii /Newgrange, Dowth, Tara/, na Wezuwiuszu i w Grecji /Delfy, Akropol, Santorini, Knossos, Sunion, Eleuzis, Epidauros/. Każdemu z tych miejsc zawdzięczam coś ważnego, energię wielu z nich noszę w sobie.

Od wiosny 2002 roku jestem związany z naukami tolteckimi . Obecnie moją toltecką nauczycielką jest Victoria Miller, która sama przez wiele lat była uczniem don Miguela Ruiza - człowieka, który przedstawił nauki tolteckie Zachodowi.

Bycie uczniem oznacza zobowiązanie wobec siebie. Dla mnie polega ono na ciągłym dostrzeganiu tego, co we mnie nieograniczone, tego światła we mnie, które obecne jest przecież w każdym z nas od urodzenia i o którym zapominamy w procesie dorastania , wychowania i przystosowywania się do snu planety, do społeczeństwa. Oznacza też bycie dla siebie samego delikatnym, wyrozumiałym i kochającym. Jest to droga transformacji, by osiągnąć równowagę bycia aniołem żyjącym w ludzkiej formie.

Intencją mojej pracy ze sobą jest bycie bezwarunkową miłością i szczęściem w każdej chwili oraz stanie się zwierciadłem, w którym inni ludzie mogliby zobaczyć odbicie swojej własnej miłości, piękna i doskonałości.

Przesyłam pozdrowienia oraz wyrazy
Miłości i Światła
dla Ciebie, Twojej rodziny i przyjaciół.

Marcin Żarek